Verslo valdymo sistema

Verslo valdymo sistema

Viskas ko reikia norint valdyti ir auginti Jūsų verslą gražiu ir patogiu būdu.

Tai veikia iPad, Android, Mac ir Windows platformose. Sistema veikia ir debesyje, ir net “offline” režime.

Galima įsigyti už mėnesinį nuomos mokestį.

 

Jūs pamėgsite sistemą, Jūsų klientai – Jus.

 

Naudojant Standard ERP mažmeninės prekybos pardavimai tampa greiti ir lengvi, išlaikantys visos sistemos duomenų srautą sklandų, taigi sandėlio (atsargų) valdymas tampa juokų darbu Jūsų parduotuvėje, didmeninės ar mažmeninės prekybos grandinėje. Klientų aptarnavimo ir administracijos skyriai dirba tinkle, todėl pirkimai, sandėlio atnaujinimas ir pardavėjų motyvacijos duomenys yra visuomet teisingi.

 

CRM funkcionalumų prijungimas Jums suteikia galingą lojalumo valdymo įrankį, dovanų kortelių ir taškų kaupimo programas. Bet kuri lojalumo programa, kurią sukursite veiks Standard ERP sistemoje, įskaitant ir nuolaidas, sukauptas lojalumo kortelėse.

 

Būkite kūrybingi kainodaroje. Patenkinkite Jūsų klientus ir įgyvendinkite Jūsų pardavimo planus – bet kokie kainodaros ir nuolaidų planai ar kombinacijos yra lengvai paruošiamos, o kompanijos vadovams – lengvai sekamos.

 

Analitika. Sprendimai, paremti realaus laiko finansiniais duomenimis ir sandėlio kiekiais yra visuomet tikslesni nei sprendimai priimti atliekant aklus spėjimus. Valdykite parduotuvę efekyviai, palaikykite glaudų ryšį su klientais ir auginkite Jūsų verslą.

Eberstein Business Solutions yra HansaWorld programinės įrangos platintojas Lietuvoje, turintis daugiau nei 10 metų patirtį verslo valdymo (ERP) sistemų srityje. Kompanija yra dirbus su klientais Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje, Rusijoje, JAV, Suomijoje, Nigerijoje. Kartu su glaudžiu bendradarbiavimu su Ars Libra, Eberstein Business Solutions teikia Standard ERP POS sistemą naudojant Ars Libra techninę įrangą.

 

www.eberstein.lt