MaxiShop2 prekybos sistema

MaxiShop2 prekybos sistema

MaxiShop2 pardavimo sitema - RASO.lt

MaxiShop2 – stabili ir patikima mažmeninės prekybos valdymo sistema

 

Parduotuves

 

  • Stabili ir patikima – MaxiShop2 veikia R-Keeper V7 sistemos pagrindu, kuri jau daugelį metų yra naudojama maitinimo įstaigose ir yra užsitarnavusi rinkos lyderio vardą.
  • Paprasta – norint dirbti su MaxiShop2 nereikia aukštos kvalifikacijos, nebūtinas specialus pasiruošimas. Tai reiškia, kad jūsų darbuotojų apmokymams nereikės investuoti begalės laiko ir pinigų.
  • Profesionali – įvairių papildinių dėka MaxiShop2 užtikrina galimybę turėti begalę papildomų funkcijų, kurios padės kaip įmanoma labiau automatizuoti ir supaprastinti daug laiko reikalaujančias operacijas. Tik užsiminkite mums apie savo poreikius ir mes pateiksime jums pasiūlymus, kaip galime sutaupyti jums laiko ir palengvinti darbą naudojant MaxiShop2.
  • Nebrangi – kiekvienam prieinami bazinės programos diegimo kaštai ir galimybė įsigyti programą tik su jums reikalingomis funkcijomis padės sutaupyti ir už patrauklią kainą įsigyti geriausią produktą.
  • Ekonomiška – nedideli bazinės programos diegimo kaštai, galimos įvairios komplektacijos.
  • Informatyvi – itin išsamios ataskaitos leidžiančios pasirinkti iš begalės skirtingų informacijos rūšių – koks pardavėjas ką ir kada dažniausiai parduoda, kokios prekės ar prekių grupės populiariausios tam tikru laiku.

 

MaxiShop2 pristatymas PDF formatu (Lietuvių kalba) | MaxiShop2 PDF presentation (in English)

Funkcionalumas:

Paruoškite savo darbo vietą taip, kaip jums dirbti patogiausia. MaxiShop2 kasos langą galite nustatyti taip, kad visi reikiami mygtukai būtų tiesiai jums po ranka ir galėtumėte sparčiai atlikti visas operacijas.

 

Duomenų tvarkymas administratoriaus programoje dar niekad nebuvo toks patogus. Atsisakykite painių meniu, MaxiShop2 karaliauja “drag and drop” sistema – tiesiog perkelkite prekes vienu paspaudimu.

 

Kai reikia operatyviai pakeisti prekių kainas, sukurti spec. pasiūlymą, įvesti naujas prekes – MaxiShop2 neturi lygių.

 

Mokėkite tik už tai, ką naudosite. Pirkdami MaxiShop2 pasirinkite tik sau reikalingas funkcijas. Taip sutaupysite pinigų, o vėliau, atsiradus reikalui, bet kada galėsite išplėsti programos galimybes.

 

Naudojant vaizdo stebėjimo sistemos papildinį MaxiShop2 leis administratoriui stebėti pardavimo procesą, įrašytą vaizdą, pardavėjo ekraną ir atliekamas operacijas realiu laiku.

 

MaxiShop2 plačios nuolaidų valdymo ypatybės leis jums iš anksto nustatyti kainų keitimosi periodus, pvz.: greitai gendantys produktai iki 14val. – kaina 5lt, nuo 14val. – kaina 3lt. Šios funkcijos padės sutaupyti daug brangaus laiko, vietoje to, kad ranka keistumėte kainas kiekvieną kartą.

 


Spauskite ant paveikslėlių žemiau ir susipažinkite su programos valdymu:

MaxiShop2 valdymo skydas  MaxiShop2 vartotojo prisijungimas  MaxiShop2 valdymas