Lojalumo sistema

Lojalumo valdymo sistema „Lojalumas“ sukurta prekių nuolaidų sistemos valdymui bei pirkėjų nuolaidų kortelių aptarnavimui ir valdymui. Sistema padaryta taip, kad vadybininkų darbo sąnaudos būtų minimalios ir sistema veiktų automatiškai.

Sistema paprastai naudoja nemokamą Firebird SQL duomenų bazę arba yra suderinama su kitomis SQL duomenų bazėmis (SYBASE, Microsoft SQL, MySQL ir kitomis).

Lojalumo programa platinama Lietuvoje, Latvijoje ir Baltarusijoje. Programa „Lojalumas“ naudojasi šios įmonės:


Lojalumo sistema

Lojalumo programos „Lojalumas“ funkcijų sąrašas:

  1. Automatinis nuolaidų kortelių registravimas duomenų bazėje tiesiai iš kasos, nedalyvaujant kasininkui arba vadybininkui.
  2. Pirkėjų “taškų” kaupimas. Taškai gali būti kaupiami pagal pirkinių sumas arba tam tikroms prekėms suteikiant “taškų svorį” (prekė kainuoja 5Lt, o “taškais” įvertinta 500).
  3. Kasos aparatuose taškai panaudojami apskaičiuojant pirkėjui suteikiamos nuolaidos dydį arba tiesiog apmokant už prekes.
  4. Pirkėjui gali būti suteiktas tam tikras kainų lygis, kuris automatiškai suteikiamas kasoje (pavyzdžiui didmenininkui arba panašiai).
  5. Tam tikri pirkėjai gali būti priskirti kaip VIP ir jiems suteikiama nuolatinė ir nepriklausanti nuo surenkamų taškų nuolaida.
  6. Naudojant pirkėjų surinktus “taškus” gali būti organizuojamos akcijos arba loterijos, suteikiant pirkėjams mokėjimo kuponus ar panašiai.
  7. Numatytos įvairios ataskaitos pagal nuolaidų korteles ir jos gali būti detalizuojamos iki pirkinių krepšelio.
  8. Programos kūrimo autorius ir gamintojas yra mūsų partneris UAB “RASO”, todėl funkcionalumas nuolatos ir greitai didinamas pagal vartotojų poreikius.