Ataskaitų modulis

Ataskaitų modulis „DataAnalytics“ sukurtas pirkėjų nuolaidų kortelių, pardavimo duomenų analizei ir statistikai. Ataskaitų modulis Jums padės analizuoti parduodamas prekes, planuoti parduotuvės darbo laiką ir žmonių išteklius.

Ataskaitų modulį „Data Analytics“ naudoja šios įmonės:


Ataskaitų modulio „Data Analytics“ galimybių ir funkcijų sąrašas:

Sprendimas web aplikacija, t.y. diegiamas viename kompiuteryje ir juo galima naudotis iš visų darbo vietų kurios yra viename tinkle.
Duomenų analizei naudojama kasos programa „MaxiShop“, elektroninis žurnalas ir lojalumo sistemos SQL duomenų bazė. Pradiniai duomenys yra labai detalūs, todėl ataskaitos gali būti formuojamos įvairiausiais pjūviais.

Ataskaitų modelis gali pateikti įvairius duomenis apie nuolaidų kortelių turėtojus: apsilankymų skaičius, paskutinis apsilankymas, pirkinių suma, suteiktų nuolaidų suma ir netgi konkretus pirkinių krepšelis.

Numatytos ataskaitos parduotuvės apkrovimo statistikai įvertinti. Tai duomenys apie pirkėjus per visą parduotuvės darbo dieną, pirkėjų skaičius kiekvieną darbo dienos valandą, pirkinių suma kiekvieną darbo dienos valandą, vidutinis pirkinių krepšelio dydis ir panašiai.

Numatytas ataskaitų eksportas ir ataskaitos gali būti panaudotos trečių šalių programinei įrangai.

Ataskaitų formavimui yra numatyta sistema duomenų surinkimui į vieną centrinį serverį iš viso parduotuvių tinklo.

Programos kūrimo autorius ir gamintojas yra mūsų partneris UAB “RASO”, todėl funkcionalumas nuolatos ir greitai didinamas pagal vartotojų poreikius ir parduotuvės veiklos kryptį.